ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ! ЛОХВИЦЬКИЙ РС ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ!!!

ЛОХВИЦЬКИЙ РС ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ!!!

З настанням теплої погоди існує значна вірогідність виникнення пожеж внаслідок необережного поводження з вогнем у лісопаркових зонах та при спалюванні сухої трави, очерету, сміття на об'єктах і у житловому секторі. Проте багато людей не замислюються, що крім того, що вони забруднюють навколишнє середовище, це ще й дуже небезпечно. Неконтрольований вогонь підбирається до житлових будинків, надвірних споруд, в результаті чого виникають пожежі, які знищують матеріальні цінності. Іноді така необережність навіть коштує людського життя.

Лохвицький районний сектор  Головного управління ДСНС України в Полтавській області звертається до всіх мешканців району, керівників підприємств, установ та організацій! Спалювання минулорічної трави та стерні на полях категорично заборонено. А власникам присадибних ділянок нагадуємо та попереджаємо, що спалювання сміття дозволяється в безвітряну погоду під постійним наглядом та на відстані не ближче 15 метрів від будівель та споруд. Також не користуйтесь пальним для розведення багаття, це дуже небезпечно. Будьте уважні та обережні, адже вогонь помилок не прощає. Бережіть своє життя, здоров’я та навколишнє середовище.

У разі виникнення пожежі телефонуйте за номером 101, вкажіть адресу, що горить, своє прізвище та номер свого телефону.