ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти  на території Лохвиччини створюються належні умови для безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників, що передбачено Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту".

Сьогоднішній день став радісною подією для громади м. Заводське. Ключі від нового шкільного автобуса директору ОЗ «Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Наталії Дробязко вручила голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна КОСТЕНКО.

Шкільний транспорт відповідає всім технічним вимогам і призначений для перевезення дітей, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями.

Автобус придбано на умовах співфінансування: 1 775 000 грн.  - 75% з державного бюджету та 525 000 грн. - 25% з місцевого (325 000 грн. – кошти районного бюджету, 200 000 грн. – кошти Заводської міської ради).