СІМ'Я – НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ

СІМ'Я – НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ

Дитина – дзеркало сім'ї: як у краплі відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька. Сім'я – це та первинна ланка, де людина повинна вчитися творити добро.

17 липня 2019 року в.о. директора Лохвицького районного центру для сім'ї, дітей та молоді Т.Свинар провела інформаційно-просвітницький захід на тему: «Культурні цінності сім'ї та їх значення для дитини" для осіб,які умовно засуджені та перебувають на обліку в районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області. В заході також взяли участь батьки вищезазначених осіб.

Головною метою сьогоднішнього заходу було не тільки проінформувати учасників про культурні цінності сім'ї, а й стимулювати їхній інтерес до історії свого роду, розширити знання про сім'ю та її значення для людини.