СИТУАЦІЯ З КОРОНАВІРУСОМ НА ПОЛТАВЩИНІ

СИТУАЦІЯ З КОРОНАВІРУСОМ НА ПОЛТАВЩИНІ

Ранок 20 травня. За добу на Полтавщині маємо 1 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Загалом одужали вже 213 жителів області. Відповідно кількість тих, хто продовжує хворіти, зменшилася до 42 людей. Від початку карантину в Полтавській області зафіксували 265 випадків захворювання.

У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 105 (новий випадок – 1), Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубни – 4, Лубенський, Чутівський і Глобинський райони – по 4, Козельщинський район – 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.