СИТУАЦІЯ З КОРОНАВІРУСОМ НА ПОЛТАВЩИНІ

СИТУАЦІЯ З КОРОНАВІРУСОМ НА ПОЛТАВЩИНІ

Ранок 22 травня. За минулу добу в Полтавській області немає нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 106, Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Глобинський і Карлівський райони – по 5, Лубни – 4, Чутівський район – 4, Лубенський і Козельщинський райони – по 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.

Загалом одужали вже 218 жителів області. Відповідно кількість тих, хто продовжує хворіти, зменшилася до 38 людей. Від початку карантину на Полтавщині зафіксували 266 випадків захворювання.