СПЕЦІАЛІЗОВАНА ТЕХНІКА ДЛЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ТЕХНІКА ДЛЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Громади Лохвицького району продовжують підготовку до роздільного сортування побутових відходів. Для цього потрібно вжити ряд заходів, зокрема, зміцнити матеріально-технічну базу комунального підприємства «Добробут-сервіс» Лохвицької районної ради.

Напередодні Нового року підприємство поповнилося двома новими сміттєвозами. Це стало можливо завдяки виконанню обласної програми. Ще 12 квітня 2018 року на дев’ятнадцятій сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради було прийнято рішення «Про затвердження переліків спеціалізованої комунальної техніки та контейнерів для твердих побутових відходів, що пропонуються для закупівлі за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році».

Основне навантаження припало на обласний бюджет, хоча участь у спів фінансуванні взяла і Лохвицька районна рада. Тож у комунальну власність територіальної громади Лохвицького району і надійшла напередодні нового року спеціалізована комунальна техніка: два сміттєвози з заднім завантаженням АТ-2131 на базі МАЗ-4381N2 (бункер 12 куб.м із додатковим обладнанням: відвал).

Згідно з рішенням сесії Лохвицької районної ради, їх передали на баланс комунального підприємства «Добробут-сервіс» Лохвицької районної ради (І.М.Дудник – в.о.директора).

У церемонії передачі спеціалізованої техніки взяли участь заступник голови Лохвицької районної державної адміністрації О.О.Єсіков, заступник директора Департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та жилого-комунального господарства Полтавської ОДА Е.В.Рева та працівники комунального підприємства «Добробут-сервіс».