СПІВПРАЦЯ ГРОМАД ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ ТА «РЕГАЛ ПЕТРОЛЕУМ КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД»

СПІВПРАЦЯ ГРОМАД ЛОХВИЦЬКОГО РАЙОНУ ТА «РЕГАЛ ПЕТРОЛЕУМ КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД»

Більше 20 років на теренах Полтавщини працює та розвивається Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед». Для підвищення соціально-економічний розвику громад у партнерстві з нафтогазовою компанією вже який рік поспіль укладається Меморандум про співпрацю у розвиток соціальної інфраструктури Лохвицького району.

Це, так би мовити, співпраця між Представництвом «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед», Лохвицькою районною державною адміністрацією, Лохвицькою районною радою та сільськими радами району.

«Меморандуму є власною ініціативою компанії та доброю волею. І для багатьох соціально відповідальних компаній це є звична практика – фіксування намірів щодо реалізацій спільних із громадою проектів» – розповів Володимир Стецюк, директор з операційної діяльності Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед». – У 2019 році згідно укладеного меморандуму з боку Представництва для громад Лохвицького району передбачено співфінансування на загальну суму 1млн. 400 тис. грн.

На початок липня вже профінансовано 850 тис.грн. Сюди належать і ті кошти, які виходять за рамки Меморандуму. Адже ми допомагаємо також і спортсменам, і обдарованим дітям, що приймають участь в різних освітніх заходах та змаганнях, допомагаємо громадам наявною технікою в зимовий та літній періоди».

Одним із наймасштабніших проектів, які вже втілені цього року, є Впровадження інноваційних енергоефективних заходів по електропостачанню Лохвицької центральної районної лікарні на основі відновлюваних джерел енергії (енергії сонця). Побудована сонячна електростанція потужністю 27 кВт, дасть можливість певною мірою розвантажити бюджет лікарні та зменшити кількість викидів СО2. Співфінансування даного проекту Представництвом склала 300 тис.грн.

За кошти Регал Петролеуму, також реалізовано такі проекти як: капітальний ремонт водогону в с.Безсали, будівництво водогону від свердловини в с.Жабки, поточний щебеневий ремонт дороги в с. Яшники та капітальний ремонт глядацької зали Яхниківського сільського Будинку культури. Наразі здійснюється капітальний ремонт фасаду та благоустрою спортивного комплексу м.Заводське та капітальний ремонт по заміні вікон Харківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. На реалізацію кожного з даних соціальних проектів виділено по 150 тис.грн.

Незважаючи на 100% сплату передбачених державою рентних та інших платежів Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» готове і надалі підтримувати громади в реалізації їх соціальних проектів.