СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РОЗГЛЯНУЛИ НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ ТЕБ І НС

Стан захворюваності на грип та ГРВІ на території Лохвицького району розглянули на засіданні позачергової місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 10 лютого під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Єсікова.

За інформацією головного лікаря Комунального Неприбуткового Підприємства «Лохвицький Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги Лохвицької Районної Ради» Миколи Лисенка, показники захворюваност на ГРВІ за минулий тиждень не перевищели епідеміологічного порогу, і в порівнянні з попереднім тижнем знизилися: захворіло 362 особи, в тому числі 172 школярі та 44 дитини дошкільного віку. Найбільша захворюваність спостерігається по м.Лохвиця (захворіло 122 чоловіки, з них 85 школярі).

Начальник відділу освіти Тетяна Яковенко повідомила, що відповідно до щоденного моніторингу рівня захворюваності учнів району на грип та гострі респіраторні інфекції епідемічна ситуація станом на 07.02.2020 року склалася така:

- у 2-а класі Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (із 13 учнів 13 здорові) готові приступити до навчання з 10.02.2020 року,

- в ОЗ «Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» із 197 учнів початкових класів готові приступити до навчання 10.02.2020 року 175; із 68 учнів 5 – Б, 7 – Б, 9-А готові приступити до занять 62.

Так як, епідемічна ситуація зазначених класів даної школи стабілізувалася, було прийнято рішення про відновлення їх навчання.

Станом на 10.02.2020 року у Жабківській ЗОШ І-ІІ ступенів захворюваність учнів 1-4 класів складає 11 учнів з 12, що складає 99%. Отже, виходячи з детального аналізу відвідування учнями вищезазначеного освітнього закладу, та з метою недопущення поширення вірусних захворювань на грип та ГРВІ, було прийнято рішення тимчасово із 10.02.2020р. по 20.02.2020 р. призупинити навчання учнів початкових класів Жабківської ЗОШ І-ІІ ступенів.