СВІТЛА І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ, БЕЗМЕЖНА ВДЯЧНІСТЬ ЖИВИМ!

СВІТЛА І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ, БЕЗМЕЖНА ВДЯЧНІСТЬ ЖИВИМ!

Відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років традиційно згуртовує всіх нас задля вшанування пам’яті загиблих та мужності незламних визволителів, які героїчно відстояли наше право жити вільно на рідній землі.

9 травня у м. Лохвиці урочистою ходою під супровід духового оркестру розпочалися святкові заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистості продовжилися біля Меморіалу Землякам, полеглим на фронтах Другої світової війни.

У відзначенні святкового заходу взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Єсіков, голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль, заступник Лохвицького міського голови Сергій Шрамко, військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату Сергій Ніколаєнко, голова районної організації ветеранів Володимир Севастьянов, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, трудові колективи, учнівська та студентська молодь, жителі міста, які прийшли на святкування.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у роки Другої світової війни та тих, хто відійшов у вічність уже в мирний час. Очільники краю та учасники заходу урочисто поклали квіти до «Вічного вогню».

Урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в усіх населених пунктах району.

Цей пам’ятний день завжди буде уособленням миру, непохитної стійкості і великої сили духу українського народу. Це було і на фронті, коли воїни жертвували життям та безстрашно йшли у бій, і в тилу, коли жінки та підлітки в неймовірно важких умовах забезпечували фронт всім необхідним та підтримували життєздатність держави. Подвиг військових років назавжди залишиться прикладом справжнього патріотизму для всіх наступних поколінь.

Доземний уклін і сердечна вдячність ветеранам за подвиг заради вільного й щасливого життя нащадків.