У ЛОХВИЦІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

У ЛОХВИЦІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

День Збройних Сил України – це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію – захищають суверенітет і незалежність нашої держави.

Коли в країні запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане майже найголовнішим у житті сьогоднішньої України. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст. І що ми на них покладатимемо величезні надії і всією Україною молитимемось за них, щоб повернулись живими.

Під гаслом «Козацька моя Україна, хоробрих звитяг сторона» 06 грудня року у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт присвячені Дню Збройних Сил України.

З професійним святом військовослужбовців привітали  голова районної державної адміністрації Володимир Рязанов, консультант голови районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій Василь Солонуха, заступник Лохвицького міського голови Сергій Шрамко та військовий комісар Лохвицького районного комісаріату Микола Ніколаєнко.

Виступаючі висловлювали велику подяку захисникам, що ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконував та виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Щиро бажали мирного неба та всіх гараздів.

Кращих військовослужбовців та волонтерів Лохвиччини нагородили відзнаками Президента України “За участь у антитерористичній операції” та Почесними грамотами.

В пам’ять про мирних мешканців і військовослужбовців Збройних сил України від учасників заходу до підніжжя пам’ятних знаків Загиблим землякам часів ІІ Світової війни та загиблим воїнам – учасникам бойових дій в зоні проведення АТО лягли квіти пам’яті.

Святковий концерт продовжили учні Лохвицької гімназії №1 та  народний ансамбль «Контингент» під керівництвом полковника запасу Авсєєвича Костянтина Володимировича.