У Лохвицькому районі триває ремонт дорожнього покриття

У Лохвицькому районі триває ремонт дорожнього покриття

Курсуючи автошляхами району, можна повсюдно наштовхнутися на дорожніх робітників, виконуючих свої безпосередні обов'язки.Слідом за державними дорогами за підтримки Лохвицької районної державної адміністрації активізувалися роботи і на дорогах місцевого значення.

За словами керівника ДП «Лохвицький шлях» Генадія Степури, спочатку року даним підприємством вже виконані роботи в с. Вовківському по вулиці Заозерній, Корсунівської сільської ради на суму майже 100 тис. грн. Зараз підприємством ведуться роботи по ремонту доріг в м.Лохвиця, замовниом яких є міська рада.

Керівник іншого дорожнього підприємства Олександр Цись в телефонній розмові повідомив, що зараз підприємство виконує роботи на замовлення Гірявоісківецької сільської ради. Зокрема ведуться роботи по вулиці Польова та Шевченка, освоєно близько 200 тис. грн.

ПП «Океан» на замовлення ПрАТ «Природні ресурси» та Регал Петроліум розпочали роботи по ремонту дороги Мехедіївка-Лохвиця, яка проходить через села Безсали та Харківці. На думку їх мешканців великоваговий вантажний транспорт цих фірм, а саме цистерни зі скрапленим газом, призводить до руйнації дороги. Також ПП «Океан» провели роботи по ремонту доріг в с. Бодаква по вулиці Наберижній. Кошти на ці роботи в розмірі 200 тис.грн. були виділені з бюджету сільської ради та підприємств нафтогазового комплексу, що використовують цю дорогу.

Отже робота йде і є вже перші результати, однак, судячи зі стану доріг, дорожникам доведеться сильно постаратися для того, щоб привести дорожнє покриття району в належний стан.