У районі привітали перевізників із Днем автомобіліста

День автомобіліста і дорожника встановлений Указом Президента України від 1993 року. Це професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Автомобіль і дорога об’єднують людей в одну спільноту — учасників дорожнього руху. Економічний, соціальний розвиток держави, життя кожного громадянина немислимі без надійного функціонування автомобільної, дорожньої галузей. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої самовіддачі, професіоналізму, фізичних навантажень.

З нагоди професійного свята з вітальним словом до перевізників Лохвицького району звернулася та нагородила Почесними грамотами голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна КОСТЕНКО.