У селі Безсали відкрили меморіальну дошку в пам’ять про Лебеденка Івана Анатолійовича

17 червня в Безсальській загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки в пам’ять про нашого земляка, нашого героя – Лебеденка Івана Анатолійовича, уродженця села Мехедівка.

Він ніс службу у зоні проведення антитерористичної операції у складі 93- ї механізованої бригади та 25 січня 2015 року героїчно загинув під селом Піски Донецької області. Солдат нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

В заході взяли участь: дружина, діти, батьки загиблого героя, рідні та друзі, однокласники, представники районної та місцевої влади, учнівський та педагогічний колективи школи, односельчани.

Почесне право відкрити пам’ятну дошку надали однокласнику Анатолію Андрійовичу Кравченку та учаснику бойових дій в зоні АТО Валерію Петровичу Золотоногу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про Івана Анатолійовича і всіх хто загинув в ході антитерористичної операції на сході України.

«Своїх героїв потрібно знати і завжди пам’ятати. Ім’я Лебеденка Івана Анатолійовича   назавжди запам’ятають лохвичани, як ім’я справжнього героя, який віддав найцінніше – своє молоде життя, виборюючи свободу, честь, право гідно жити в своїй державі» – зазначив у своєму виступі перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Іванович Завгородній.

Щирі слова співчуття батькам прозвучали від  сільського голови Олександра Григоровича Дігтяра, заступника військового комісара по роботі з особовим складом Генадія Володимировича Токара та односельчан. Вони подякували їм  за те, що виростили й виховали такого сина й громадянина, який проявив найвищий подвиг, поклав своє життя, аби ми жили в мирній, квітучій Україні.

Освячення пам’ятної дошки провів протоієрей Василь Ціко. Присутні запалили свічі пам’яті та поклали квіти, біля будівлі на якій відтепер увіковічено пам’ять про Героя.