УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Традиційно 23 серпня, напередодні Дня незалежності, наша держава вшановує одну з головних національних святинь – Державний Прапор України. Він є символом країни, її незламності, втіленням національної єдності та честі. Урочиста церемонія підняття стягу держави розпочалася внесенням полотнища Державного Прапора України під звучання Гімну України. Державний символ підіймали учасники антитерористичної операції на Сході України сержанти Роман Данько та  Юрій Кудеря.

Зі словами вітання до учасників зібрання звернулися: перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Папірненко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Литвиненко,  та міський голова Лохвицької об’єднаної територіальної громади Віктор Радько.

– Всюди, де жив вільний українець, синьо-жовтий стяг з ним був не лише як пам'ять про минуле, а найголовніше, як віра й надія на майбутнє. Тисячі наших співвітчизників і сьогодні під прапором України захищають територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Під прапором, який побитий вітрами, на жаль опалений вогнем і облитий кров’ю. Але від цього він ще цінніший, – зазначила у своєму виступі Ольга Іванівна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших побратимів, які поклали свої сили та долі на вівтар національного визволення, захищаючи нашу державу. До пам’ятника Великого Кобзаря лягли квіти.

Кращим трударям району, які своєю працею роблять вагомий внесок у розбудову нашого краю, з нагоди 27-ї річниці Незалежності України очільники району вручили посвідчення про занесення на Районну Дошку Пошани «Вшановуючи минуле – будуємо майбутнє».