УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ  ДЕРЖАВНОГО  ПРАПОРА  ТА   ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ  УКРАЇНИ

28 років тому українці обрали шлях побудови незалежної, сильної, демократичної, правової, соціальної держави. Незалежність стала найвеличнішим досягненням того довгого і тернистого шляху, яким пройшов наш народ до самоутвердження української нації, до свого права на свободу.

І уже за доброю традицією лохвицька громада зібралася 22 серпня в районному Будинку культури з нагоди найбільших національних свят нашого українського народу – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Під час заходу кращим трударям району, які своєю працею роблять вагомий внесок у розбудову нашого краю, з нагоди 28-ї річниці Незалежності України очільники району вручили посвідчення про занесення на Районну Дошку Пошани «Вшановуючи минуле – будуємо майбутнє».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших побратимів, які поклали свої сили та долі на вівтар національного визволення, захищаючи нашу державу. До пам’ятника Великого Кобзаря лягли квіти.

Святковий концерт подарували працівники районного Будинку культури та дитячий танцювальний колектив «Черемош» з міста Венгожево (Республіка Польша).