УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Напередодні величного державного свята Дня захисника України, Дня Українського Козацтва та Покрови Пресвятої богородиці в Лохвицькому районному будинку культури за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та жителів Лохвиччини, відбулася святковова урочиста і концертна програма «Доля і честь захищать Україну».

Привітали жителів Лохвицького краю заступник голови районної державної адміністрації Олександр Єсіков, голова районної ради Анатолій Храпаль та Лохвицький міський голова Віктор Радько.

Військові та волонтери на святкових урочистостях були відзначені грамотами райдержадміністрації, міської ради, військової частини А 7315 територіальної оборони при Лохвицькому РВК та військової частини А 1325 (32-го реактивного артилерійського полку).

Присутні вшанували пам’ять всіх, хто в різні часи нашої історії виконував священний обов’язок захисника Батьківщини хвилиною мовчання.

В пам'ять про всіх, хто загинув за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок учасники зібрання поклали живі квіти та вінки до пам'ятника козакам Лохвиччини та пам’ятних знаків землякам, загиблим у Другій світовій війні і загиблим воїнам – учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.