УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

За роки своєї незалежності Українська держава пройшла нелегкий шлях від романтичних сподівань та помилок до вагомих досягнень і глобальних стратегічних орієнтирів. Ми почали жити за новими законами, які докорінно змінили весь уклад життя, всі сфери життєдіяльності суспільства. Україна ствердилась як одна з найбільших держав Європи, як надійний партнер, який дотримується демократичних принципів та норм міжнародного права.

24 серпня незалежній та вільній Україні виповнилося 27 років…

І уже за доброю традицією уся лохвицька громада зібралася у середмісті з нагоди 27-ї річниці незалежності України – найбільшого національного свята нашого народу.

З вітальними словами та побажаннями миру, благополуччя та впевненості у майбутньому до присутніх звернулися: заступник голови районної державної адміністрації Олександр Єсіков, консультант голови районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій Василь Солонуха, Лохвицький міський голова Віктор Радько, військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату полковник Микола Шиян.

У своїх виступах вони закликали ніколи не забувати, що ми  сильні духом, працьовиті, талановиті, мудрі, а значить – нездоланні! І тому мусимо вистояти, не згубити людської гідності, ще більш відповідально та професійно працювати заради кращого майбутнього нашого краю.

З особливою приємністю очільники району відзначили учасників АТО, поклали вінки та квіти до підніжжя пам'ятника Героям України.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участю художніх колективів району.