УСІМ ЖІНКАМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

УСІМ ЖІНКАМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру працівниками відділення денного перебування Лохвицького територіального центру соціального обслуговування було організовано та проведено літературно- музичну вітальню для пенсіонерів та інвалідів району «Усім жінкам присвячується».

Незабутні враження від проведеного часу лишив пенсіонерам самодіяльний фолькльорний колектив «Надвечір'я» с. Свиридівка. В цьому колективі - любителі українські народної стародавньої пісні, співають, щоб зберегти традиції свого рідного краю. Ізюминкою «вітальні» був перший виступ групи театрального мистецтва «Браво» з інсценізованою сценкою «Гостювання у куми». Святкова літературно-музична година спілкування закінчилась, та щасливі миті спілкування в дружньому колі залишаться в пам'яті його учасників ще надовго.