ВАГОВИЙ КОМПЛЕКС В С.МЛИНИ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ В ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ ЗАПРАЦЮЄ ВЖЕ ЦЬОГО РОКУ

ВАГОВИЙ КОМПЛЕКС В С.МЛИНИ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ В ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ ЗАПРАЦЮЄ ВЖЕ ЦЬОГО РОКУ

Мешканці Лохвицького району занепокоєні станом автомобільних доріг району. Вони звертаються до Лохвицької районної державної адміністрації, через органи місцевого самоврядування (сільські ради), з проханням вжити заходів щодо збереження та ремонту існуючих шляхів.

Мережа автомобільних доріг Лохвицького району становить 52 км. державного значення та 362,5км місцевого значення, більшість із яких збудовані 30 а то й більше років тому, і не розраховані на великі навантаження. Спільними зусиллями Служби автомобільних доріг в Полтавській області, ДП "Агентство місцевих доріг" Лохвицької районної державної адміністрації, Лохвицької районної ради, сільських рад та місцевих підприємств району на ремонт автомобільних доріг було використано:

В 2016 році

- з місцевих бюджетів 12 млн. грн.,

- з державного бюджету 91 млн. грн.,

- філія "Лохвицький райавтодор" 7 млн. 606 тис. грн

РАЗОМ: 110 млн. 606 тис. грн.

В 2017 році

- з місцевих бюджетів 18 млн. грн.,

- з державного бюджету 31 млн. грн.,

- філія "Лохвицький райавтодор" 8 млн. 689 тис. грн,

РАЗОМ: 57 млн. 689 тис. грн.

В 2018 році

- з місцевих бюджетів році вже виконано ремонтів доріг на 7 044 880 грн. і робота продовжується.

- з державного бюджету заплановано 50 млн. грн.

- філія "Лохвицький райавтодор" за 8 місяців 9 млн. 632 тис. грн.

РАЗОМ: 66 млн. 676 тис. грн.

З метою, доведення інформації про те, що Лохвицька районна рада разом з Лохвицькою районною державною адміністрацією готує пакет документів для проведення закупівлі мобільного габаритно-вагового комплексу, та монтажу його в с. Млини Лохвицького району Полтавської обл., де вже облаштовано майданчик, 27 вересня 2018 року відбулася нарада з представниками транспортних компаній фермерських господарств та виробничих підприємств району.

Таке рішення було прийняте в звʼязку з тим, що рух великовагового транспорту фактичною масою кожного завантаженого транспортного засобу становить понад 40 тонн. До того ж середньодобове навантаження на автомобільні дороги Лохвицького району від великовагового транспорту при перевезенні сільськогосподарської продукції в період збору урожаю становить більше 11 000 тонн. Така експлуатація автомобільних доріг стала чи не найголовнішою причиною руйнування 18 квітня 2016 року прогонової балки мосту через р. Сула в с. Млини Лохвицького району на автомобільній дорозі Р-60 Кролевець– Конотоп – Ромни – Пирятин.

Зважаючи на зазначені вище фактори, з метою недопущення подальшої руйнації та утворення деформацій покриття автомобільних доріг, зниження росту соціальної напруги серед населення та спонукання його до радикальних дій, необхідно дотримуватися виконання вимог:

1) пункту 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 (зі змінами) ("Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі — понад 16 т, строєні осі — понад 22 т або фактичною масою понад 40 т у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється").

Зауважимо, що перевірка транспортних засобів відбуватиметься разом з представниками Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) та Національної поліції, в разі недотримання вимог Правил дорожнього руху, накладатимуться адміністративно-господарські штрафи у великих розмірах. У зв’язку з цим, рекомендуємо Вам надалі здійснювати транспортування продукції та інших матеріалів в рамках зазначених норм.

Відеозапис наради можливо переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/377153115992144/videos/265783897395048/