«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ДМИТРО ЛУНІН ВІДВІДАВ ЛОХВИЦЬКИЙ РАЙОН

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ДМИТРО ЛУНІН ВІДВІДАВ ЛОХВИЦЬКИЙ РАЙОН

У рамках діяльності мобільної групи дорадчої комісії з супроводу та моніторингу стану будівництва об’єктів, що реалізується в межах Національної програми «Велике будівництво», якою передбачено будівництво, реконструкція та капітальний ремонт об’єктів соціальної сфери та дорожньої інфраструктури на території України, Лохвицький район з робочим візитом відвідав Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації.

На території Лохвицької ОТГ Дмитро Лунін побував у ДНЗ №1 «Теремок», де реалізовується  проєкт «Реконструкція основної будівлі ДНЗ №1 «Теремок» (впровадження енергозберігаючих технологій по утепленню фасаду, реконструкція даху та влаштування автономного опалення) по вул. Героїв України, 49а м. Лохвиця».
Нині завершується реконструкція даху, на черзі – утеплення фасаду будівлі. Роботи ведуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом. За підсумками вивчення об’єкта перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації  доручив завершити роботи до 1 вересня поточного року. У продовження робочого візиту Дмитро Лунін відвідав  Вирішальненську сільську громаду, де ознайомився зі станом будівельних робіт у Вирішальненській амбулаторії ЗПСМ.

У ході конструктивних робочих зустрічей Дмитро Лунін також поспілкувався з головою райдержадміністрації Тетяною Костенко, представниками громад на предмет ключових проблем, що турбують громадськість та потенційних шляхів їх вирішення.