ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО:Капітальний ремонт автомобільної дороги Вирішальне – Залізняки – Комишня

#ВЕЛИКЕБУДІВНИЦТВО:

Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 1712173

Вирішальне – Залізняки – Комишня на ділянці км 0+000 – км 3+300

Об’єкт реалізується ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», закупівлю оголошено 27 липня та завершено 31 серпня 2020 року. Переможцем визначено товариство з обмеженою відповідальністю "Лубенське шляхово-будівельне управління №9" з пропозицією 85`030`587 грн. Роботи на об’єкті розпочато на початку вересня  та вже виконані на ділянці ПК0 – ПК 3+85, також проводяться роботи з влаштування розширення на ділянці з ПК 15+00 по ПК 28+00, а саме: риття корита, влаштування нижнього шару основи з відсіву сухого товщиною 15 см, щебенево-піщаної суміші 15 см, конструктивного шару ЩПС С-7, вирівнюючого шару регенерованої суміші, відсипка відкосів насипу та планування узбічь.