Відбулось засідання колегії

Відбулось засідання колегії

Під керівництвом голови Лохвицької райдержадміністрації Тетяни Костенко та за участю керівників структурних підрозділів, установ і організацій району відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

Про хід  реалізації  в Лохвицькому районі  Національної програми «Велике будівництво» інформувала Дарія Лепська, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації. Доповідач акцентувала увагу присутніх на етапах проведення робіт на об’єктах «Великого будівництва».

Про виконання бюджету району за    перше півріччя 2020  року прозвітувала Тетяна Клименко, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Зокрема, доповідач наголосила на тому, що за І півріччя 2020 року загальний обсяг надходжень до бюджетів усіх рівнів становить 148 825,2 тис.грн, що на 88035,7грн (37,1%) менше відповідного періоду минулого року. Пояснення в зміні механізму фінансування та виплати субсидій в грошовій формі за рахунок коштів бюджетної програми Мінсоцполітики з державного бюджету  (- 69 956,2 тис. грн в порівнянні з відповідним періодом 2019 року).

За підсумками обговорення в ході роботи колегії схвалено  низку розпоряджень голови райдержадміністрації.