ВІДБУВСЯ МІЖРАЙОННИЙ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ МІСЦЕВОЇ ТА ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

11 вересня в м. Гадяч відбувся міжрайонний відкритий чемпіонат з професійної майстерності серед підрозділів місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони Полтавської області.

Мета змагань полягає у покращенні та закріпленні особовим складом практичних навичок роботи із аварійно-рятувальним обладнанням та пожежно-технічним озброєнням, а також перевірці стану професійної майстерності та фізичної підготовки.

В урочистому відкритті змагань взяли участь: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Лохвицької районної державної адміністрації Володимир Рязанов, голова Гадяцької районної державної адміністрації Олексій Матюшенко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко та інші.

Очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб привітав спортсменів-вогнеборців із початком змагань та побажав перемоги.

«Безпека громадян повинна бути завжди на першому місці. Учасникам змагань бажаю продемонструвати гарну фізичну підготовку, витривалість, впевненість та рішучість. Сьогоднішній захід є дуже важливим, адже тренування та змагання допомагають у реальній надзвичайній події не розгубитися, а злагоджено її ліквідувати та надати необхідну допомогу постраждалим. До речі, ці змагання є першими, які проводяться на території області, впевнений, що вони стануть традиційними», - зауважив Володимир Салогуб.

Отже, дев’ять команд з Гадяцького та Лохвицького районів на швидкість виконували вправи з перерізання арматури за допомогою бензоріза та кряжування дерева за допомогою бензопили, перетягування умовної рукавної лінії, подолання смуги перешкод, перекантовування вантажу, перенесення та встановлення висувної драбини, оперативного розгортання та гасіння умовної пожежі.

За підсумками змагань, серед працівників місцевих пожежних охорон перше місце вибороли учасники команди МПО Вирішальне Лохвицького району, друге місце зайняла команда МПО Красна Лука Гадяцького району, третіми стали учасники з команди МПО Токарі Лохвицького району. Серед пожежних-добровольців кращими стала команда ГО «ДПО Красна Лука», друге місце отримала команда ГО «ДПО Петрівка-Роменська».

Від організаторів учасники змагань отримали грамоти, призери та переможці також перехідні кубки та приємні подарунки.

За матеріалами Головного управління ДСНС України у Полтавській області