ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ – УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО

В житті кожної людини, кожного краю та й цілого народу бувають моменти криз, горя і випробувань. В такі моменти змінюються усталені рамки життя й здається, що змін на краще вже не буде, однак в глибині душі кожної людини горить вогник надії. Надії на те, що все може змінитися й нарешті для нашого багатостраждального народу настануть кращі часи.

Ось вже чотири роки, як війна знову прийшла на українську землю, до народу, який ніколи не був загарбником, до народу-творця, на землю, де зародилася перша хліборобська народність в Європі. І тепер нові герої-оборонці  встали в ряди ветеранів війни.

4 грудня на площі Перемоги в центрі м.Лохвиця відбувся урочистий захід – відкриття пам’ятного знака загиблим воїнам – учасникам бойових дій в зоні проведення АТО.

На відкритті пам’ятного знаку зібралося багато людей: рідні, близькі загиблих, керівники та громадськість району. Із щирими скорботними словами до присутніх звернулися: перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Папірненко, голова районної ради Анатолій Храпаль, Лохвицький міський голова Віктор Радько, виконуючий обов’язки військового комісара Лохвицького районного військового комісаріату В'ячеслав Доценко, представник Спілки ветеранів Збройних Сил України Володимир Зінченко,

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять своїх земляків.

Нехай цей пам’ятний знак стане місцем, де бойові побратими й кожен з жителів краю зможуть схилити голову на знак пам’яті й шани загиблих борців за волю та незалежність рідної землі.