ВІТАННЯ З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАННЯ З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні жителі Лохвицького краю!

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Відходить в історію 2018 рік.  Він був не простий, але хочеться, щоб у нашій пам’яті все ж запам’яталися лише гарні події, радісні моменти, досягнення та здобутки.

Рік, що минає — збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.

Тож нехай Новий рік стане таким, яким Ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з Вас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення!

Бажаємо всім здоров’я і щастя, сили і наснаги, радості і достатку, Любові та Надії, Віри в себе і найближчих друзів! Подаруйте тепло своїх сердець, увагу і турботу Вашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше!

Давайте разом будувати добрі плани на майбутнє. Давайте жити так, щоб через рік ми вітали один одного тільки з успіхами та перемогами!  Щиро віримо — 2018 рік буде успішним для кожного з Вас!

З Новим роком, з Різдвом Христовим!

В.РЯЗАНОВ, голова районної державної адміністрації