Військові будні передової крізь призму об’єктиву

Військові будні передової крізь призму об’єктиву

Сьогодні в холі Лохвицького районного будинку культури пройшла урочиста церемонія відкриття авторської фотовиставки полковника Володимира Лазарєва «Військові будні передової крізь призму об’єктиву», проведення якої було ініційовано Лохвицькою районною громадською організацією спілки ветеранів Збройних Сил України та Лохвицьким осередком спілки Збройних Сил України воїнів АТО.

Перед початком офіційної частини відкриття отець Всеволод Лохвицького храму Іоана Хрестителя провів молебень за українських воїнів та освятив світлини фотовиставки.

Голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль привітав організаторів та гостей фотовиставки від свого імені та від імені голови райдержадміністрації Володимира Рязанова.

«Кожне фото виставки змушує замислитись над тим, що АТО це не просто слова, а наше сьогодення, велика трагедія для всього народу. В цих фотороботах знайшли відображення біль та радість, втома та наснага, життя та смерть… Дивлячись на ці фото починаєш розуміти, що події на Донбасі це не абстрактна картина з екрану телевізора, а реальні людські обличчя, скаліченні людські долі, втрачені життя. Я низько схиляю голову перед пам’яттю наших земляків, які загинули в зоні АТО, а також всіх героїв, що померли за Україну. Щиро дякую автору фотовиставки Володимиру Лазарєву а також всім, хто доклав зусиль до її організації», - заявив Анатолій Храпаль в ході своєї промови.

Лохвицький міський голова Віктор Радько, також подякував автору фотовиставки, вручив йому подяку від імені Лохвицької громади, подарував сувеніри з атрибутикою міста Лохвиця та попросив передати для бійців на передову прапор України із словами вдячності від Лохвицької громади.

Голова обласної спілки ветеранів Збройних Сил України Леонід Машинець розповів присутнім про уродженців Лохвичини, які зі зброєю в руках захищають нас від загарбника та волонтерів, що підтримують солдат на передовій, подякував за їх патріотизм та відданість. А також запропонував долучитися до акції «Напиши листа воїну».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Сам же автор світлин, виступаючи перед гостями, розповів про власне бачення війни з передової, подарував декілька примірників для бібліотек навчальних закладів, учні яких, були присутні на заході. По закінченню розповів про історію представлених на виставці фоторобіт.