Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року за № 1209/2011, щорічно 09 листопада відзначається Всеукраїнський день   працівників   культури   та    майстрів народного  мистецтва.

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом талановитих людей, які є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Вам випала почесна місія – формувати внутрішній світ людини, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди у суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, духовні традиції, засвідчують любов до рідного краю, до животворних джерел народного мистецтва.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова Лохвицької

адміністрації                                                Тетяна КОСТЕНКО