Всеукраїнський молебень за Україну і воїнів АТО

Всеукраїнський молебень за Україну і воїнів АТО

Святий Боже! Благослови Україну! Дай нам жити в любові до ближнього, у повазі прав і свобод кожного. Не розпалюй же непримиренності, навчи не продавати свою совість ні дешево, ні дорого. Захисти нас від ворогів видимих і невидимих. Дай нам, Боже, жити вільним життям, дай кращу долю нашому народу, дай нам єдність, мир і спокій.

В березні цього року Представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій виступили з ініціативою про проведення 2 квітня спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру. Також священнослужителі вирішили молитися за звільнення полонених і ув’язнених, за мирних жителів Донбасу і Криму, за біженців і вимушених переселенців.

Всеукраїнський молебень за Україну і воїнів АТО відбувся сьогодні і в Лохвиці у центральному парку біля пам’ятника Героям України. Його очолила Українська Православна церква Київського Патріархату, Благочинний Лохвицького району отець Михайло Горожинський та духовенство Лохвицького благочиння.

До присутніх також звернулися: заступник голови районної державної адміністрації Олександр Єсіков, помічник депутата обласної ради Юрій Трубніков, представник Лохвицького міського осередку учасників АТО Влерій Ткаченко.

І як зазначив Олександр Єсіков, після закінчення війни Україна отримає сильну армію, патріотизм на високому рівні, згуртовану націю, а наш агресор лише безіменні могили. Також він закликав кожного дня молитися за Україну, щоб вже нарешті настав мир і спокій, щоб більше не проливалася кров синів України.

Хай Господь врятує нас від нашестя чужинців, допоможе звільнити нашу Батьківщину від агресора, від непроханих гостей. Любіть і бережіть Україну, бережіть себе.

Слава Україні! Героям слава!