юридично-просвітницька газета «Правовий вісник» № 10

Зустрічайте жовтневий  випуск юридично-просвітницької газети

«Правовий вісник»

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У жовтневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

Жовтень  виявився багатим  на професійні свята, тому у черговому випуску вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова  та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня юриста.

Система безоплатної правової допомоги в Україні постійно знаходиться у динамічному розвитку. Про те, які новації запроваджуються та як це спростить доступ громадян до правової допомоги читайте у статті та коментарях заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць. Як діє контакт цент системи БПД, з якими питаннями громадяни найчастіше звертаються на телефонну лінію системи. Про це розповідаємо у черговому номері видання.

Як відбувається добір на державну службу в умовах карантину, які особливості та який алгоритм. Про це розповідає заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощук.

Про роботу Управління  Державної служби якості освіти  у Полтавській

області, основні здобутки, напрями роботи та перспективи читайте у статті очільника Управління Юрія Кращенка.

У рамках реалізації земельної реформи в Україні знайомимо читачів про

особливості співпраці  системи БПД в області та Управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Знайомимо читачів з роботою наших партнерів.  Благодійна організація

«Меридіан» або як здійснюється захист вразливих груп. Про це  читайте у

черговому випуску видання.

У рубриці «Людина права» знайомимо читачів із очільницею  Семенівського бюро правової допомоги Тетяною Новобранець.

V Всеукраїнська за міжнародною участю науково-практична конференція на «Адаптація правової системи України  до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти»:  про її напрями та теми заходу читайте черговій публікації видання.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка  регіонального представника

Уповноваженого Верховної ради України з прав людини,  адвокат консультує

та фахівці системи БПД консультують.

Також, можна ознайомитися із зразками документів,  переглянути медіа

галерею з найцікавішими відео консультаціями за участю фахівців  системи

БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та  новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!