З 01.01.2020 РОКУ ВВЕДЕНО В ДІЮ НОВІ РАХУНКИ

З 01.01.2020 РОКУ ВВЕДЕНО В ДІЮ НОВІ РАХУНКИ

Увага! Державна казначейська служба України у Лохвицькому районі Полтавської області повідомляє, що  з 01.01.2020року введено в дію нові рахунки  для зарахування коштів до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкритих відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом МФУ від 31.12.2013 №1203, наказом ДКСУ від 28.11.2019 року №366,та з урахуванням міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Враховуючи зазначене, отримати нові реквізити рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових  платежів до державного та місцевих бюджетів  юридичні особи, фізичні особи –підприємці, громадяни можуть в органах ДПС за місцем реєстрації та проживання, а також  в УДКСУ  Лохвицького району або на сайті ГУ ДКСУ у Полтавській області за адресою:

https:pol.treasury.gov.ua, рубрика «Реквізити рахунків»

Заступник начальника управління                                  Цись Н.В.

3-34-98