З 7 ЖОВТНЯ СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Версія для друкуВерсія для друку

З 7 ЖОВТНЯ СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Із 7 жовтня на Полтавщині стартує тиждень безпеки дорожнього руху. До нього мають долучитися всі райони та ОТГ. Начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець провів нараду з поліцейськими, медиками, рятувальниками та дорожниками.

«Мета тижня – об'єднання зусиль на виконання програми з безпеки дорожнього руху й популяризації дотримання правил дорожнього руху. Всі тут присутні є виконавцями цієї програми. Всі ви маєте представити певні заходи, а також  підсумувати вже зроблене. Хочу нагадати, що ця робота  в нас проводиться постійно, однак потрібно її активізувати», – сказав Сергій Марчишинець.

Серед запланованих заходів – різні акції в школах та професійно-технічних училищах, виїзні рейди спільно з поліцією на проїжджі частини.

Також продовжать роздавати школярам світловідбиваючі елементи для безпеки пішохода у нічний час – флікери. Закупили їх за підтримки депутатського корпусу. Нині вже охоплено 14 тисяч школярів.

Також проведуть флешмоб для привернення уваги суспільства до питання безпеки дорожнього руху. На Театральній площі у Полтаві організують виставку техніки, до роботи залучать поліцію та рятувальників.

«Перед осінніми канікулами потрібно активніше проводити профілактичну роботу з учнями, адже саме тоді виникає більше випадків травмування дітей на пішохідних переходах. Серед підлітків також є охочі погратися на залізничних коліях. Потрібно активізувати роботу й в ОТГ», – наголосив Сергій Марчишинець.

Він розповів, що 8 жовтня відбудеться «Регіональний форум з безпеки дорожнього руху».

 

Наверх ↑