З апаратної наради райдержадміністрації

З апаратної наради райдержадміністрації

В черговий раз керівники місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації зібралися 18 квітня в актовому залі районної державної адміністрації, щоб обговорити ряд важливих для Лохвицького району питань. Засідання відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Єсікова.

Зокрема, присутні обговорили пропозиції до проекту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2018-2020 роки. Як повідомив начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Іван Яківець, до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації сформовано та направлено 17 пропозиції інвестиційних проектів Лохвицького району:

“Лохвицький районний Будинок культури та спортивний зал з обслуговуючими кімнатами при Лохвицькому районному Будинку культури по вул. Перемоги, 2, м.Лохвиця, Полтавської області – реконструкція даху, входів, утеплення фасаду, заміна вікон” (на 2018 рік);

“Капітальний ремонт спортивного майданчика по вул. Героїв України 30а в м. Лохвиця Полтавської області”(на 2018 рік);

“Реконструкція водогону в с.Ісківці Лохвицького району Полтавської області”(на 2018 рік);

“Будівництво артезіанської свердловини для забезпечення населення с.Ісківці якісною питною водою на землі с.Ісківці (біля техмайстерні) Лохвицького району Полтавської області” (на 2018 рік);

“Створення центру надання адміністративних послуг в адміністративно-територіальній одиниці, м. Заводське”(на 2018 рік);

“Будівництво басейну у м.Лохвиця Полтавської області” (на 2018 рік);

“Розвиток спортивної бази, як важлива складова процесу розвитку людини (м.Заводське) (на 2018 рік);

“Будівництво житлового будинку для лікарів Лохвицького району” (на 2018 рік);

“Будівництво другої черги об’їзної дороги навколо міста Лохвиця Полтавської області” (на 2018-2020 роки);

“Реконструкція харчоблоку Лохвицької гімназії № 1 Лохвицької районної ради, вул. Дружби, 10 в м.Лохвиця Полтавської області” (на 2018 рік);

“Реконструкція свердловини для води в с.Токарі Лохвицького району Полтавської області” (на 2018 рік);

“Реконструкція стадіону по вул.Незалежності в м.Лохвиця Полтавської області” (на 2018 рік);

“Утеплення фасаду Сенчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Лохвицької районної ради Полтавської області” (на 2019 рік);

“Утеплення фасаду Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької районної ради (утеплення навчального корпусу з використанням сучасних інноваційних технологій та матеріалів, заміна застарілих конструкцій вікон та дверей на сучасні склопакети, естетика оформлення)” (на 2019 рік);

“Будівництво системи водопостачання с.Піски Лохвицького району Полтавської області” (на 2019 рік);

“Будівництво артезіанської свердловини в с.Яхники Лохвицького району Полтавської області” (на 2020 рік);

“Капітальний ремонт фасаду приміщення центральної районної бібліотеки вул. Перемоги, 10 м.Лохвиця Лохвицького району Полтавської області” (на 2020 рік).

Дані проекти відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року. У разі виникнення потреби у впровадженні інших проектів району, можна подати й інші сформовані пропозиції для доповнення даного Плану заходів.

Не менш важливим в обговоренні, стало питання проведення обласного свята «Обереги пам’яті» на базі Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове.

Як повідомив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Марченко, захід відбудеться 8 травня 2017 року в рамках святкування Дня пам'яті та примирення та відзначення 72-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (час початку наразі невідомий). У програмі свята заплановано проведення:

- театралізованого мітингу «Живіть, творіть без воєн і озброєнь»;

- виступів аматорських художніх колективів району;

- алеї живих картин «Пам'ять суворих років»;

- виставок фотосвітлин «Україна, рідний край», виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Колір долі», виставка дитячих малюнків.

Про внесення змін до чинного законодавства за І квартал 2017 року повідомив завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Вадим Пономаренко. Так, за 3 місяці 2017 року Верховною радою України було прийнято 35 законів, Президентом України – 67 Указів, Кабінетом Міністрів – 220 постанов, Конституційним Судом України – 2 ухвали.

Зокрема, 25.03.2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» від 23.02.2017 № 1910-VIII, який прийнятий з метою звільнення від сплати податку на доходи  фізичних осіб при оформленні спадщини не лише спадкоємців першої черги споріднення, а й другої черги споріднення.

За підсумками наради надані відповідні доручення.