З Днем людей поважного віку та Днем ветерана!

Щиро вітаю  з теплим і сердечним святом - Днем людей поважного віку та Днем ветерана!

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам  за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Стійкість і самопожертва літніх людей завжди будуть для всіх яскравим прикладом мужності і любові до Вітчизни.

На схилі років здоров'я слабшає, і побутові негаразди тиснуть сильніше, тому дбайливе, уважне ставлення до людей, які пройшли довгу і важку дорогу життя, має бути одним з основних державних пріоритетів.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна КОСТЕНКО