З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

В усі часи занадто дорогу ціну платили українці за свою незалежність і свободу. Найкращі сини і дочки віддавали свої молоді життя. Це не просто воїни, а безцінний скарб нашої держави. Ми пишаємось їх подвигами, їх боротьбою.

14 жовтня, у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці наш народ відзначає День захисника України та День Українського козацтва.

Ці свята дорогі і близькі для кожного з нас. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

Сьогодні найкращий день для того, аби вшанувати пам’ять тих героїв, які захищали наші кордони і з останніх сил боролися за вільне і світле майбутнє, безпеку та спокій дітей, дружин, матерів, своїх співвітчизників.

Нехай Пресвята Богородиця захищає  від лиха й печалі, а овіяне славою свято додасть  енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!

Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя, спокою та надійного тилу!

Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою голова Лохвицької районної державної адміністрації Тетяна КОСТЕНКО