З подарунками до родин загиблих воїнів АТО завітали представники влади

З подарунками до родин загиблих воїнів АТО завітали представники влади

Учора з нагоди прийдешніх свят, у рамках акції «Великодній кошик», яка проводиться за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, заступник голови Полтавської облдержадміністрації, депутат Полтавської обласної ради Роман Товстий та голова Лохвицької райдержадміністрації Володимир Рязанов зустрілись із сім’ями з дітьми загиблих учасників АТО.

Вітаючи родини з Великодніми святами представники влади вручили сім’ям набори посуду та продуктові кошики, цікавилися побутовими проблемами чи труднощами, що потребують допомоги в їх вирішенні.

«Поспілкувавшись з родинами, можу з позитивом відзначити, що з отриманням помешкань ні в кого не було проблем. Родина Чурікових отримала кошти і вже придбала житло у Полтаві. Тобто цих грошей вистачає для придбання повноцінного нормального помешкання. Також, як ми знаємо, що поліпшення питання житлових умов відбулось у сім’ї Лебеденків, вони скоро планують переїхати у новий будинок, на даному етапі він вже майже повністю облаштований. Як на мене, то піклуватися про такі родини – це, у першу чергу, наш моральний обов’язок перед захисниками України. Адже ця малеча з таких ранніх літ дізналась, що таке біль втрати. Тому ми не маємо припиняти турбуватись про них», – зазначив Роман Товстий.

За особливу турботу про сім’ї загиблих захисників Роман Іванович подякувати Володимиру Рязанову та районному керівництву в цілому, та зазначив, що вони роблять все можливе для родин полеглих бійців, оперативно вирішують питання їхнього забезпечення, надають необхідну підтримку.

Також працівники районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді вручили Великодні подарунки багатодітним сім’ям учасників АТО та багатодітним сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб.