ЗА МИНУЛУ ДОБУ НА ПОЛТАВЩИНІ ЗАФІКСУВАЛИ 17 НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС

Загалом від початку карантину в Полтавській області діагностували 431 випадок захворювання на COVID-19. Одужали вже 326 жителів області, продовжують лікування 90 людей.

Географія поширення інфекції: Кременчук – 130 (1 новий випадок), Полтава – 104 (5 нових випадків), Кременчуцький район – 33, Горішні Плавні – 29 (2 нові випадки), Кобеляцький район – 19, Полтавський район – 17, Гадяч – 15 (4 нові випадки), Миргородський район – 15, Зіньківський район – 10, Лубни – 8, Машівський район – 5 (2 нові випадки), Оржицький, Карлівський, Глобинський і Чутівський райони – по 5, Гадяцький район – 4 (2 нові випадки), Козельщинський і Пирятинський райони – по 4, Котелевський район – 3 (1 новий випадок), Лубенський, Хорольський райони – по 3, Диканський і Решетилівський райони – по 2, Лохвицький район – 1.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить – 7,2 %.