ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБіНС

ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБіНС

31 липня відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій, в ході якого розглянуто питання:  1.Про  епідемічну ситуацію на території району в умовах дії карантину з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 2.Про посилення заходів протипожежної безпеки під час полювання на території району.

За підсумками роботи комісії  прийнято, у тому числі,  такі рішення:

З першого питання:

2. Органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:

2.1 продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів;

Термін дії: на період дії карантину

2.2 керуватись рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 («зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний») на території району, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua);

Термін дії: з 01.08.2020 та на період дії карантину

2.3 у разі відсутності рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про встановлення рівня епідемічної небезпеки, застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Термін дії: з 01.08.2020 та на період дії карантину

3. Органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності вжити заходів щодо запровадження посиленого протиепідемічного режиму в установах, організаціях, закладах охорони здоров'я, незалежно від форм власності, та забезпечити проведення поточної дезінфекції в місцях масового перебування людей.

Термін дії: на період дії карантину

Контроль за виконанням покласти на органи місцевого самоврядування об’єднані територіальні громади, Лохвицький відділ поліції ГУ НП в Полтавській області, Лохвицьке районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

4. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності (медичні установи, торгівельні ринки, супермаркети, магазини, автовокзали, залізно дорожні вокзали, кафе, ресторани і т.д.):

Проводити профілактичну дезінфекцію:

у торгівельних ринках, супермаркетах, магазинах, автовокзалах, залізно - дорожних вокзалах, кафе, ресторанах проводити вологе прибирання всіх приміщень з використанням дезінфікуючих засобів не менше 3-х разів за зміну з ретельним провітрюванням;

керівники підприємств, установ, організацій несуть персональну відповідальність за проведення профілактичної дезінфекції яку проводять силами підпорядкованих ним працівників.

Термін: невідкладно - до покращення епідемічної ситуації

5. КомунальноМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПідприємствУ «Лохвицький Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги» Лохвицької Районної Ради, КомунальноМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПідприємствУ Лохвицька Районна Лікарня Лохвицької Районної Ради, Лохвицькому районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області:

вжити заходів, відповідно до повноважень, щодо недопущення  поширення на території району випадків захворювання, спричинених вірусом 2019-nCoV;

забезпечити проведення широкої санітарно-просвітньої роботи з питань профілактики гострих респіраторно-вірусних захворювань, у тому числі спричинених коронавірусом 2019-nCoV.

Термін: постійно

З другого питання:

2.Органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам спільно з Лохвицьким районним сектором Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Лохвицьким лісництвом Державного підприємства «Полтавське лісове господарство», Лохвицьким лісництвом Державного підприємства «Пирятинське лісове господарство», Лохвицьким відділом поліції ГУ НП в Полтавській області:

2.1 посилити роботу щодо забезпечення постійного моніторингу та профілактики недопущення пожеж та проведення серед населення роз’яснювальної роботи про недопущення пожеж під час перебування у лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, на торфовищах;

2.2 посилити взаємодію з користувачами мисливських угідь щодо дотримання протипожежних вимог.

Термін: невідкладно та протягом пожежонебезпечного періоду

Контроль за виконанням покласти на міськсільськвиконкоми, об’єднані територіальні громадам, Лохвицький районний сектор Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Лохвицьке лісництво Державного підприємства «Полтавське лісове господарство», Лохвицьке лісництво Державного підприємства «Пирятинське лісове господарство», Лохвицький відділ поліції ГУ НП в Полтавській області.