ЗНАТИ, ЩОБ НЕ ОСТУПИТИСЯ

Версія для друкуВерсія для друку

ЗНАТИ, ЩОБ НЕ ОСТУПИТИСЯ

В усьому світі багато говорять про ВІЛ/СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а зараз вже і ХХI століття, загрожує існуванню людства.

Але треба рятувати майбутнє нації і здоров’я українців. На сьогоднішній день необхідно створити корінний поворот у психології індивідуальної та суспільної поведінки населення в напрямку вибору здорового способу життя та попередження захворювання на ВІЛ/СНІД.

10 квітня в читальному залі Лохвицької ЦРБ ім.Г.С. Сковороди відбулася лекція «Профілактика ВІЛ / СНІДу і соціально-небезпечних явищ". Захід був організований і проведений спільно з Лохвицьким районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області та представником благодійної організації «Меридіан», консультантом по роботі з уразливими групами населення М.А.Двигало.

В Лохвицької ЦРБ також проводяться заходи про шляхи попередження інфікування цим страшним захворюванням та про жахливі наслідки хвороби.

Провідним бібліотекарем Пономаренко Л.В. було представлено слайд-лекцію здоров’я «Не зламай свою долю» та разом з присутніми проведено цікаву вправу «Скріпка», яка допомогла їм зрозуміти, що деформувавши скріпку ми так само робимо в житті зі своїм здоров’ям, вживаючи алкоголь та наркотики.

Також в читальному залі оформлено книжкову виставку – застереження «Рабство за власним бажанням».

 

Наверх ↑