Зустріч депутата Полтавської обласної ради Романа Товстого з активом району

Зустріч депутата Полтавської обласної ради Романа Товстого з активом району

За участі депутата Полтавської обласної ради, заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Романа Товстого, голови Лохвицької районної державної адміністрації Володимира Рязанова

та першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Папірненко 13 квітня 2017 року у Сенчанській та Вирішальненській громадах відбулися зустрічі з активом району з соціальних питань розвитку населених пунктів. Метою зустрічі стало вивчення проблемних питань сільських населених пунктів району.

Спілкуючись з представниками громад депутат охарактеризував суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі та області, відповів на запитання присутніх. Під час спілкування наголосив на подальшій співпраці з керівництвом району щодо соціально-економічного розвитку Лохвиччини, наданні допомоги у вирішенні соціальних проблем.

Присутніми на зустрічі піднімалися проблемні питання, що стосувалися як сільської громади загалом, так і конкретно навчальних закладів, музичних шкіл, дитячих садків, амбулаторій, сільських будинків культури тощо.

Роман Іванович подякував керівництву району за можливість зустрітися з громадою і висловив  сподівання, що подібні зустрічі будуть проходити і надалі, тому що обов’язок депутата систематично зустрічатися з людьми, щоб особисто бачити, як вони живуть і працюють, дізнаватися про проблеми, які постають перед ними, і допомагати у їх вирішенні.