ЗВЕРНЕННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Версія для друкуВерсія для друку

ЗВЕРНЕННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Шановні жителі Лохвицького району!

Згідно з Указом Президента України, починаючи з 2000 року у 4-ту суботу листопада в нашій державі щорічно відзначається День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

Цьогоріч, 24-го листопада - Україна та весь демократичний світ вшановують пам'ять мільйонів невинних жертв геноциду української нації.

Голодомор став найбільшою трагедією всієї історії українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку радянської влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.

Події голодомору та політичних репресій сьогодні продовжують тримати одну з першочергових актуальностей в українському суспільному та політичному житті. Змінилось не одне покоління, більшість очевидців уже немає серед живих, однак жертви диктаторського радянського режиму є нагадуванням про цінність незалежності та свободи українців.

Пам’ять про національні трагедії нашої держави священна так само, як і про наші перемоги. Дивлячись на страшні події минулого століття, варто пам’ятати про небезпеку, яка нависла над нашою державою. Сьогодні на сході країни, ціною власного життя, українські воїни попереджують повторення історії і обороняють рідну землю від ворога.

Вічна пам’ять безневинно загиблим, закатованим українцям! Вшануймо їх хвилиною мовчання та запалімо свічку, освітивши давню пітьму минулого.

 

З повагою,

голова райдержадміністрації Володимир Рязанов

 

 

Наверх ↑