Звіт голови Лохвицької районної державної адміністрації за 2016 рік

Звіт голови Лохвицької районної державної адміністрації за 2016 рік

Голова Лохвицької районної державної адміністрації Володимир Рязанов 29 березня публічно відзвітував про діяльність райдержадміністрації у 2016 році за всіма напрямками роботи. Презентація звіту відбулась у залі Лохвицького районного будинку культури 29 березня.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати Лохвицької районної ради, керівники установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, громадської ради, професійних спілок, трудових колективів району, громадськості, ЗМІ.

Звітував очільник району за всіма напрямками роботи районної державної адміністрації, зокрема – фінанси, аграрний сектор, промисловість, соціальний сектор, освіта, медицина, дорожня інфраструктура і це неповний перелік питань, які висвітлив Володимир Володимирович у своєму виступі.

Головну увагу Володимир Рязанов приділив наповненню районного бюджету. У 2016 році бюджет Лохвицького району виконаний на 106,5 %, що дало можливість використати додаткові кошти на покращення інфраструктури району. Ремонтували дороги, лікарні, сільські будинки культури та школи, допомагали учасникам АТО, дітям, та громадянам які потребують уваги та соціальної допомоги.

Як зазначив голова районної державної адміністрації, основним шляхом досягнення успіху є ефективна співпраця між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та громадськими формуваннями. Володимир Володимирович подякував голові районної ради Анатолію Храпалю, сільським головам, депутатам рад усіх рівнів за співпрацю і висловив переконання, що у 2017 році їм вдасться зробити ще більше. Зокрема пріоритетними завданнями залишається збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення нових робочих місць, залучення інвестицій в економіку району, розвиток інфраструктури населених пунктів району та створення комфортних умов проживання населення та покращення матеріально-технічної бази бюджетних установ.

З повним змістом звіту голови Лохвицької райдержадміністрації за 2016 рік можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці Лохвицької районної державної адміністрації.