Документи для участі в конкурсі

Проведення конкурсу відбувається відповідно до:
                  Закону України "Про державну службу"
                  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Копія паспорта громадянина України.

Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній формі.

Письмова заява, в якій Ви повідомляєте, що до Вас не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надаєте згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно Вас відповідно до зазначеного Закону (або копія довідки про проходження такої перевірки (якщо Ви вже проходили таку перевірку раніше)

Копія (копії) документа (документів) про освіту.

Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Заповнена (за зразком) особова картка встановленої форми;

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за  попередній рік (подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ

Зверніть увагу!

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 4 цього пункту, пишуться власноручно.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

• Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі, додатком до якої є резюме.
    • Особа стосовно якої проводилася перевірка, визначена 1 Законом України “Про очищення влади” подає копію довідки про результати такої перевірки, засвідчену органом який здійснював таку перевірку.

ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ
Заявники можуть подавати документи особисто або поштою.
Важливо! Документи, подані (відправлені) кандидатами до державного органу, який проводить конкурс, не розглядаються у разі:
подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;
відправлення їх поштою після закінчення строку подання;
відправлення їх поштою протягом встановленого строку подання та надходження до державного органу менше ніж за три робочі дні до дати проведення конкурсу.

Щодо подання особової картки за формою П2ДС в пакеті документів у електронному вигляді

Щодо подання копії паспорта громадянина України  (у випадку його заміни на ID-картку)