Е-декларування

Версія для друкуВерсія для друку

 

Е-декларування

 

Подати е-декларацію

 

Рекомендації НАЗК до чергового етапу декларування (2019 рік)

 

 

Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій

 

 

Відповіді НАЗК на найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування

 

Памятка декларанту

 

 

Навчальне відео щодо подання та заповнення е-декларації

 

 

Навчальне відео щодо подання повідомлення про суттєві зміни

 

 

Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

 

 

Порядок перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподаннячи несвоєчасного подання таких декларацій (Рішення НАЗК від 06 вересня 2016 року № 19)

 

 

Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента (Рішення НАЗК від 06 вересня 2016 року № 20)

 

 

  1. Рішення НАЗК  №56 "Про затвердження Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

 

 

  1. Рішення №1375 "Про затвердження Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно необхідності попереднього встановлення фактів порушення антикорупційного законодавства, а саме декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення, Національним агентством з питань запобігання корупції у ході повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування для порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 та ст. 368-2 Кримінального кодексу України"

 

  1.  

  2. Рішення №549 "Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно віднесення до суб’єктів декларування фізичних осіб відповідно до пункту 5 частини першої статті 3 зазначеного Закону​"

  3.  

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

 

Наверх ↑