Інтерактивна карта доріг та об’єктів соціального сфери Лохвицького району

Відсьогодні на нашому сайті в тестовому режимі запрацювала інтерактивна карта ремонту доріг. На ній будуть нанесені усі об’єкти поточного середнього ремонту, розпочаті роботи, загальна вартість будівництва об’єктів, проектно-кошторисної документації, терміни виконання та генеральні підрядники.

Крім того, усі ремонти доріг, ускладнення руху та аварійно-небезпечні ділянки наноситимуться на онлайн-карту та знаходитимуться у вільному доступі.

Інтерактивна карта ремонту доріг та об’єктів соціальної сфери наразі оновлюється. Крім дорожньої мапи на сайті також графічно та доступно будуть зображені усі джерела фінансування, їх наповнення та використання.

Усі данні будуть оновлюватися щомісячно. За їх допомогою, ми матимемо можливість відслідковувати реальний стан ремонтних робіт і доводити їх до відома громадян.

Карта онлайн