Лохвицький РВ Управління ДСНС України у Полтавській області

Рятувальники роз’яснюють громадянам правила пожежної безпеки

З початку року в Лохвицькому районі виникло 24 пожежі, внаслідок цих пожеж загинуло 2 людини та травмовано 1 людина. Це є результатом того, що в повсякденних турботах, багато хто не звертає увагу на дотримання правил пожежної безпеки та стан приладів опалення, електрообладнання, а це рано чи пізно обертається пожежею. Також, найбільш розповсюдженою причиною пожеж у цей час є необережне поводження з вогнем під час паління, що відбувається, як показує статистика, найчастіше в нетверезому стані. Дуже важко передбачити, де, коли і як виникне пожежа, викликана необережним поводженням людини, яка вживала алкоголь. Випита, навіть мала доза алкоголю, різко уповільнює реакцію людини, знижує почуття небезпеки.Алкогольнонікотиновий коктейль виявляється настільки міцним, що зігрівшись оковитою, людина падає в ліжко і засинає. Але тліючий недопалок робить свою справу і стає смертельним для нього. Тож, аби вплинути на свідомість громадян та попередити їх про суворе дотримання правил пожежної безпеки та роз’яснити громадянам правила пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та різного роду обігрівальними електроприладами працівники Лохвицького РВ Управління ДСНС України у Полтавській області, здійснили обходи житлового сектору м. Лохвиця. Такі заходи проводяться з метою зменшити кількість пожеж через людський фактор. Ця діяльність включає в себе проведення роз'яснювальної роботи серед населення з пожежної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, поширення серед населення пам'яток та інструкцій. Рятувальники зазначають, що найбільша кількість пожеж виникає як правило через необізнаність та неуважність громадян, тому населенню потрібно нагадувати як правильно користуватися обігрівальними пристроями, електричними та  газовими приладами, як слідкувати за станом електромережі, а також як діяти у разі виникнення надзвичайної події. Особливу увагу ми приділяємо категорії людей, котрі зловживають спиртними напоями, а також родинам, які виховують дітей. Саме у таких помешканнях неконтрольований вогонь буває частим гостем. Працівники Лохвицького РВ УДСНС України у Полтавській області нагадують мешканцям району елементарні протипожежні вимоги, які «дозволять» аби люди та їх домівки безпечно «перезимували»