Порядок проведення виїзних прийомів

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

ПОРЯДОК

проведення виїзних прийомів громадян керівництвом

Лохвицької районної державної адміністрації

 

1. Голова райдержадміністрації та його заступники здійснюють виїзні прийоми громадян відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» згідно з розподілом функціональних обов’язків.

2. Для оперативного розгляду пропозицій, заяв, скарг на виїзний прийом громадян можуть залучатися  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

3. Прийом громадян проводиться згідно з розробленим графіком в визначені дні за місцем проживання громадян або в приміщеннях виконкомів місцевих  рад, про що дається повідомлення на веб-сторінці райдержадміністрації за 2-3 дні.

4. Попередній запис на виїзний прийом здійснює відповідальна службова особа виконкому місцевої ради, яка веде роботу із зверненнями громадян.

5. Громадяни в усній чи письмовій формі особисто, по телефону або  в іншим зручним для них способом повідомляють  працівнику своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, суть пропозиції, заяви чи скарги. Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену ним особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.

6. Відповідальний працівник всебічно вивчає питання, з яким громадяни мають намір звернутися до керівництва райдержадміністрації, здійснює запис або дає відповідні роз’яснення стосовно шляхів подальшого їх вирішення.

7. Запису на виїзний прийом не підлягають громадяни:

- визнані в установленому порядку недієздатними при наявності такої інформації у райдержадміністрації (стаття 8 Закону України «Про звернення громадян»);

- які відмовились повідомляти інформацію, зазначену в п.5 цього Порядку;

- звернення яких знаходяться на розгляді і остаточне рішення по них ще не прийняте;

- які оскаржують рішення загальних зборів колективних сільськогосподарських підприємств, акціонерних товариств, юридичних осіб, створених на основі колективної власності, а також рішення вищих державних органів (стаття 16 Закону України «Про звернення громадян»).

8. Картки заявників виїзних прийомів передаються наступного дня головному спеціалісту відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації для їх подальшої обробки та передачі на розгляд.

9. Позачергово приймаються Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної праці, Герої України та інваліди Великої Вітчизняної війни, а також ветерани війни та праці, інваліди, постраждалі від аварії на ЧАЕС, багатодітні матері, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту.

 

 

Наверх ↑