Право на зростання у сім’ї

Право на зростання у сім’ї.

Статистика свідчить, що понад 1,5 млн. подружніх пар в Україні не можуть народити дитину і вважають, що розв’язання цієї проблеми є найважливішим питанням їхнього життя. Тобто, не тільки діти сьогодні потребують сімейної турботи, а й сім’ї прагнуть її віддавати дитині.

Є в нашому районі діти, які набули батьків двічі – народжуючись і за рішенням суду. В службі у справах дітей ведеться електронний банк даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені. Ці діти різного віку: від народження до 18 років, хлопчики та дівчатка, різні на зріст, з різним кольором очей та волосся. Кожен з них є унікальною особистістю. Об’єднує їх тільки те, що всі вони без батьків і всі вони мріють про сім’ю, де їх будуть любити. Кожен з цих дітей пройшов свій шлях і опинився в дитячому закладі не з власної провини. Кожна дитина без батьків – це вина дорослих. Тому і допомоги вони чекають від дорослих.

Традиційно вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення. Наважуся уточнити. Усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину. Дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування.

Облік громадян України, які постійно проживають на території України і бажають усиновити дитину, здійснює служба у справах дітей за місцем проживання таких громадян.

Шановні жителі Лохвицького району, якщо ви  бажаєте усиновити дитину  звертайтеся до служби у справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації за адресою: м.Лохвиця, вул.Перемоги, 1, кімната 3.