Професійне свято – День працівників сільського господарства

18 листопада 2016 року у районному Будинку культури за доброю традицією відбулося  професійне свято – День працівників сільського господарства. З головної сцени району представників найчисленнішої сільськогосподарської галузі Лохвиччини привітали: заступник голови районної державної адміністрації Олександр Єсіков та голова районної ради Анатолій Храпаль. Вони  адресували найщиріші слова вдячності сільським трудівникам, побажали аграріям міцного здоров’я і довголіття, нових трудових здобутків та невичерпної життєвої енергії, миру і злагоди у родинах, достатку.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі   та ветерани галузі  були нагородженні спільними  грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

ДолученняРозмір
image_10_1.jpg94.35 КБ