Професійний розвиток – важлива складова формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Версія для друкуВерсія для друку

Комплекс заходів з формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» передбачає обов’язковість професійного розвитку його членів з метою підвищення рівня професійної компетентності, удосконалення професійних, особистих якостей та потенційних можливостей кожного учасника для подальшого планування кар’єри.

Навчання спрямоване на засвоєння знань про особливості модернізації державного управління та шляхи реалізації системних реформ в Україні, а також вироблення умінь та навичок, які складають основу професійної компетентності керівників-лідерів та є необхідними для забезпечення реалізації єдиної держаної політики в державному органі або його апараті. Заходи з навчання у формі сесій, самостійної роботи, дистанційного навчання тощо проводяться Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами відповідно до Комплексної програми професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

Тематика занять включала питання щодо модернізації економіки в умовах європейської інтеграції, професійної компетентності державних службовців, нових інструментів впровадження державної регіональної політики, інновацій у фінансовій практиці, впровадження дієвих механізмів контролю за додержанням трудового законодавства, інновацій у розвитку ядерно-енергетичного комплексу України, охорони навколишнього природного середовища, реформування житлово-комунального господарства тощо. Було проведено два круглих столи на теми «Україна: нові виміри соборності в умовах європейської інтеграції та глобалізації» та «Реалізація національної антикорупційної стратегії та її інституційне забезпечення». Самостійна робота спрямовувалася на вивчення модуля «Політична та адміністративно-управлінська еліта в контексті сучасної модернізації Української держави». Навчання у дистанційному режимі проводилося в рамках вивчення курсу «Стратегічне управління». Проведено також заняття в Літній тренінговій школі «Лідерство в управлінській діяльності» (м. Одеса).

 Значна увага приділялася стажуванню учасників кадрового резерву на базі 22 державних органів, а 29 учасників Президентського кадрового резерву мали також  стажування за кордоном.

Наверх ↑