Проведено комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

13 грудня 2016 року заступник голови районної державної адміністрації, голова районної постійно діючої комісії Олександр Єсіков провів засідання районної постійно діючої комісії з питань визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

В роботі районної  постійно діючої комісії взяла участь начальник управління агропромислового розвитку Лохвицької райдержадміністрації Н.І.Ющенко.

На засіданні були розглянуті матеріали щодо відшкодування недоотриманого прибутку, заподіяного ТОВ «Сенча» за час тимчасового невикористання земельної ділянки, що розташована в адміністративних межах Сенчанської сільської ради, внаслідок проведення ГПУ «Полтавагазвидобування» робіт по облаштуванню Яблунівського НГКР.

За результатами роботи комісії було погоджено клопотання ТОВ «Сенча» по відшкодуванню недоотриманої вигоди в сумі 250204,50 грн. та затверджений відповідний акт про визначення розміру збитків та відшкодування, спричинених землевласнику (землекористувачу) при тимчасовому зайнятті земельних ділянок. Так як, відповідна земельна ділянка належить до категорії пайових земель, члени комісії рекомендували дирекції ТОВ «Сенча» направити кошти, які будуть компенсовані товариству, як недоотриманий дохід, на відновлення родючості ґрунту пошкодженої земельної ділянки.

ДолученняРозмір
dscn9867.jpg75.53 КБ